Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras pārlūkprogramma automātiski veido un saglabā jūsu ierīcē vietnes apmeklējuma laikā. Tās nepieciešamas, lai nodrošinātu vietnes darbību un uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Izmantojot sīkdatnes, mēs neuzzinām jūsu identitāti.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes, un kādas tās ir?

Mēs izmantojam sīkdatnes šādiem mērķiem:

Vietnes darbības nodrošināšana

Šim nolūkam kalpo nepieciešamās jeb tehniskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nevāc un neuzkrāj personisku informāciju par jums, bet tikai identificē jūsu ierīci, lai nodrošinātu tās raitu mijiedarbību ar vietni un vietnes pilnvērtīgu funkcionalitāti. Tās uzrauga, vai vietnes darbībā nav traucējumu. Ja izvēlēsieties tehniskās sīkdatnes atspējot, vietne nedarbosies pilnvērtīgi.

Vietnes un pakalpojumu pielāgošana jūsu vajadzībām

Šo uzdevumu pilda analītiskās sīkdatnes, un tās nav obligāti nepieciešamas vietnes darbības nodrošināšanai. Tās palīdz mums saprast, cik noderīga ir vietne, un rast priekšstatu par to, kā jūs izmantojat vietni. Pateicoties šādi iegūtai informācijai, mēs uzlabojam un pielāgojam vietnes saturu un funkcijas un attīstītām mūsu pakalpojumus atbilstoši jūsu vajadzībām un paradumiem.

Šim nolūkam mēs izmantojam sistēmu Google Analytics, kas reģistrē informāciju par jūsu ierīci un pārlūku.

Mārketings un reklāma

Mēs izmantojam mārketinga, sociālo tīklu un trešo pušu sīkdatnes, lai atlasītu un pielāgotu jums piedāvāto informāciju un reklāmu, pamatojoties uz saturu, ko esat aplūkojis agrāk. Šīs sīkdatnes nav obligātas vietnes satura atspoguļošanai.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese nodrošināt vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

Mēs apliecinām, ka apkopojam, apstrādājam un glabājam sīkdatnes un statistikas informāciju saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktu, tai skaitā Vispārīgās datu aizsardzības regulas, prasībām.

Kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?

Pārlūkprogramma saglabā sīkdatnes jūsu ierīcē tikai tādā apjomā, kāds norādīts ierīces pārlūkprogrammas iestatījumos.

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Vairāk par to lasiet www.aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes savā ierīcē un lielāko daļu pārlūkprogrammu iestatīt tā, lai atspējotu sīkdatņu ievietošanu. No sīkdatnēm varat atteikties pārlūkprogrammas izvēlnē vai te: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, jums jāiepazīstas ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Ja vēlēsieties bloķēt sīkdatnes, jums nāksies manuāli pielāgot iestatījumus ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt daži pakalpojumi un funkcijas, iespējams, nedarbosies, kā nākas.

Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt arī analītisko datu vākšanu Google Analytics, sekojot norādēm te: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Kontaktinformācija jautājumos par sīkdatņu izmantošanu

Jautājumos par sīkdatņu izmantošanu un pārvaldīšanu lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@kipu.lv.