Sarežģīto darām saprotamu
"Kipu" ir jūsu uzticamais ceļvedis noteikumu, likumu un prasību pasaulē.
Mūsu komanda
Mūsu darbā ir svarīga specializācija, jo mums jārēķinās ar nepārtraukti mainīgiem likumiem un noteikumiem.

Tāpēc mūsu komandā strādā atzīti grāmatvedības, nodokļu un komerctiesību jomas profesionāļi.
Uzņēmuma līdzdibinātājs, sertificēts grāmatvedis un nodokļu konsultants
Patīk "Monopols".

Andrejs Buklovskis
"Kopš bērnības aizraujos ar vēsturi, un man patīk apmeklēt vēsturiskus apskates objektus – muzejus, pilis, arheoloģisko izrakumu un nozīmīgu vēsturisku notikumu vietas. Tāpēc savos ceļojumos bieži vien izvēlos tieši šādus pieturpunktus. Mani interesē arī arhitektūra un tēlotājmāksla."
Uzņēmuma līdzdibinātāja, administratīvo un radošo uzdevumu eksperte, grāmatvede
Patīk "Blitz" un "Rummikub".

Valērija Sisojeva
"Mani vilina haikings un pārgājieni. Kopā ar vīru esam izstaigājuši visu Latvijas piekrasti. Ar mugursomām, teltīm un pārējo ekipējumu. Savukārt 2022. gadā piedalījāmies "Ģimenes izaicinājumā" un kopā ar mūsu diviem dēliem kājām pieveicām vairāk nekā simts kilometru."
Jurists, algu uzskaites un grāmatvedības programmatūras eksperts
Patīk "Alias" un "Krokodils".

Aleksandrs Drobats
"Ar prieku gatavoju un laiku pa laikam palutinu darbabiedrus ar kādu gardumu (kolēģi atzīst, ka manis ceptā burkānu kūka ir lieliska). Es dievinu arī savu suni Jašu, kurš nāk uz darbu kopā ar mani, izklaidē klientus, uztur labu omu un formu visai komandai."
Personāla speciāliste
Patīk "Detective stories".

Irēna Ludāne
"Mani saista kino par maniakiem, sērijveida slepkavām un sajūsmina Tarantīno filmas. Ar prieku apmeklēju stāvizrādes un humoristiskus koncertus. Man patīk pildīt loģikas testus un risināt detektīvus."
Sertificēts grāmatvedis
Patīk "Ticket to Ride".

Artūrs Kovaļovs
"Es dodu priekšroku aktīvai atpūtai, lai pēc darba kārtīgi izkustētos. Siltā laikā dzenāju futbola bumbu un braucu ar riteni, bet ziemā spēlēju hokeju un slēpoju ar kalnu slēpēm."
Grāmatvede
Patīk domino, "Scrabble", "Uno", "Alias".
Gaļina Bulgakova
"Man ir samērā praktiski vaļasprieki – es labprāt gatavoju ēst, rūpējos par mājdzīvniekiem un audzēju puķes. Taču vislielāko gandarījumu sniedz kopā ar ģimeni mājās, pastaigās vai ceļojumos pavadīts laiks."
Grāmatvede
Patīk "Slepenais kods".

Nataļja Šuvalova
"Manas lielākās aizraušanās šobrīd ir lasīšana un fotografēšana. Savukārt adīšana ir mana meditācija. Un vēl mums ar vīru patīk likt lielformāta puzles."
Džeka Rasela terjers, antistresa eksperts,
"Kipu" komandas iedvesmas avots un mīlulis
Suns Jaša
"Man tā patīk satikt jaunus cilvēkus un viesmīlīgi sagaidīt viņus mūsu birojā! Nekad nevar zināt, kurš var kļūt par tavu draugu, un te galvenais ir pirmais iespaids! Šajā ziņā es esmu īsts meistars! Bet vispār es te visus pieskatu un rūpējos, lai neviens nekļūtu pārāk nopietns. Protams, ja vien tas nav gada pārskatu laiks."
Mūsu stāsts
Mēs lepojamies, ka desmit gadu laikā esam izauguši par vienu no vadošajiem individualizēto grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Sarežģīta grāmatvedība mūsu klientiem galvassāpes nesagādā. Visas grūtības uzņemamies mēs.
Mūsu mērķi
Mēs radām jaunu grāmatvedības pakalpojumu kvalitātes standartu, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta nevis tabulām, bet klientam un viņa biznesam.

Mēs ne tikai veicam grāmatvedības uzskaiti, bet arī palīdzam uzņēmējiem izprast viņu uzņēmuma finansiālo stāvokli, rast iespējas samazināt izmaksas un palielināt peļņu.
Mūsu zināšanas
Likumi, noteikumi, grāmatvedības un komunikācijas tehnoloģijas – mēs nepārtraukti apgūstam jaunas iemaņas, lai jūs jau šodien saņemtu rītdienas līmeņa pakalpojumus.

Turklāt šis "Kipu" kvalitātes standarts paliek nemainīgs, nodrošinot ne tikai rūpīgu uzskaiti, bet arī vienmēr patīkamu komunikāciju ar mūsu speciālistiem.
Darbs "Kipu"
Mūsu mērķis ir kļūt par visvairāk uz klientiem orientēto grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs. Un par vislabāko darbavietu. Vai mūsu idejas un vērtības ir tuvas arī tev?